ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Βετεράνων

Αγωνιστικές
1η Αγωνιστική 21-09-2019 16:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 4 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  21-09-2019 16:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 4 : 1 ΙΘΑΚΗ
  21-09-2019 16:30 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 5 : 0 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  21-09-2019 16:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 2 : 6 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  21-09-2019 16:30 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 : 3 ΠΗΓΑΣΟΣ
  21-09-2019 16:30 ΑΓΙΟΣ 2 : 5 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  21-09-2019 16:30 INTERHELLAS 1 : 4 ΦΙΛΥΡΟ

2η Αγωνιστική 28-09-2019 16:30 ΙΘΑΚΗ 2 : 6 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  28-09-2019 16:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 1 : 6 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
  28-09-2019 16:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 3 : 3 ΟΜΟΝΟΙΑ
  28-09-2019 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 : 3 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.
  28-09-2019 16:30 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 4 : 1 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  28-09-2019 16:30 ΦΙΛΥΡΟ 1 : 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  28-09-2019 16:30 ΑΓΙΟΣ 6 : 2 INTERHELLAS

3η Αγωνιστική 05-10-2019 16:30 ΙΘΑΚΗ 2 : 2 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  05-10-2019 16:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 7 : 0 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  05-10-2019 16:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  05-10-2019 16:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 1 : 2 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  05-10-2019 16:30 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 7 : 2 ΦΙΛΥΡΟ
  05-10-2019 16:30 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990 6 : 2 ΑΓΙΟΣ
  05-10-2019 16:30 INTERHELLAS 0 : 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

4η Αγωνιστική 12-10-2019 16:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  12-10-2019 16:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 5 : 1 ΙΘΑΚΗ
  12-10-2019 16:30 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 5 : 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  12-10-2019 16:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 2 : 2 ΦΙΛΥΡΟ
  12-10-2019 16:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 1 : 0 ΑΓΙΟΣ
  12-10-2019 16:30 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 : 4 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.
  12-10-2019 16:30 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990 5 : 0 INTERHELLAS

5η Αγωνιστική 19-10-2019 16:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 1 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  19-10-2019 16:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 2 : 4 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  19-10-2019 16:30 ΙΘΑΚΗ 1 : 3 ΦΙΛΥΡΟ
  19-10-2019 16:30 ΑΓΙΟΣ 1 : 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  19-10-2019 16:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 2 : 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  19-10-2019 16:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 3 : 5 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  19-10-2019 16:30 INTERHELLAS 1 : 7 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.

6η Αγωνιστική 02-11-2019 15:30 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 3 : 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
  02-11-2019 15:30 ΦΙΛΥΡΟ 3 : 1 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  02-11-2019 15:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 3 : 2 ΑΓΙΟΣ
  02-11-2019 15:30 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 6 : 0 ΙΘΑΚΗ
  02-11-2019 15:30 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990 3 : 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  02-11-2019 15:30 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 4 : 0 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
  02-11-2019 15:30 INTERHELLAS 2 : 2 ΟΜΟΝΟΙΑ

7η Αγωνιστική 09-11-2019 15:30 ΦΙΛΥΡΟ 1 : 2 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  09-11-2019 15:30 ΑΓΙΟΣ 2 : 4 ΠΗΓΑΣΟΣ
  09-11-2019 15:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 2 : 6 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  09-11-2019 15:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 4 : 4 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  09-11-2019 15:30 ΙΘΑΚΗ 1 : 7 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.
  09-11-2019 15:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 4 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ
  09-11-2019 15:30 INTERHELLAS 0 : 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική 16-11-2019 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 : 2 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  16-11-2019 15:30 ΑΓΙΟΣ 3 : 2 ΦΙΛΥΡΟ
  16-11-2019 15:30 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 : 1 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  16-11-2019 15:30 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 9 : 0 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  16-11-2019 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 1 : 2 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  16-11-2019 15:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 7 : 2 ΙΘΑΚΗ
  16-11-2019 15:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 5 : 1 INTERHELLAS

9η Αγωνιστική 23-11-2019 15:30 ΑΓΙΟΣ 3 : 4 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  23-11-2019 15:30 ΦΙΛΥΡΟ 1 : 2 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  23-11-2019 15:30 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 2 : 3 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.
  23-11-2019 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ
  23-11-2019 15:30 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 2 : 4 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
  23-11-2019 15:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 2 : 0 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  23-11-2019 15:30 INTERHELLAS 6 : 3 ΙΘΑΚΗ

10η Αγωνιστική 30-11-2019 15:30 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990 3 : 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  30-11-2019 15:30 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 3 : 1 ΑΓΙΟΣ
  30-11-2019 15:30 ΟΜΟΝΟΙΑ 1 : 3 ΦΙΛΥΡΟ
  30-11-2019 15:30 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 0 : 3 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
  30-11-2019 15:30 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 1 : 3 INTERHELLAS
  30-11-2019 15:30 ΙΘΑΚΗ 1 : 2 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  30-11-2019 15:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 3 : 0 ΠΗΓΑΣΟΣ

11η Αγωνιστική 07-12-2019 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 5 : 0 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  07-12-2019 15:00 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 4 : 4 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  07-12-2019 15:00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 5 : 1 ΟΜΟΝΟΙΑ
  07-12-2019 15:00 INTERHELLAS 1 : 0 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  07-12-2019 15:00 ΦΙΛΥΡΟ 1 : 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  07-12-2019 15:00 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ 10 : 2 ΙΘΑΚΗ
  07-12-2019 15:00 ΑΓΙΟΣ 2 : 3 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ

12η Αγωνιστική 21-12-2019 15:00 ΟΜΟΝΟΙΑ 2 : 4 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c.
  21-12-2019 15:00 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 0 : 4 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  21-12-2019 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 : 0 INTERHELLAS
  21-12-2019 15:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2 : 3 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
  21-12-2019 15:00 ΙΘΑΚΗ 1 : 2 ΑΓΙΟΣ
  21-12-2019 15:00 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C. 5 : 1 ΦΙΛΥΡΟ
  21-12-2019 15:00 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ 1 : 4 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ

13η Αγωνιστική 11-01-2020 15:00 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ 3 : 0 ΟΜΟΝΟΙΑ
  11-01-2020 15:00 ΠΑΓΩΝΙΑ f.c. 6 : 4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
  11-01-2020 15:00 ΙΘΑΚΗ 1 : 2 ΝΕΑΠΟΛΗ 1990
  11-01-2020 15:00 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 4 : 3 ΒΕΤ.ΠΟΝΤΙΑΚΟΥ F.C.
  11-01-2020 15:00 ΑΓΙΟΣ 3 : 2 ΜΕΝΕΜΕΝΙΑΚΟΣ
  11-01-2020 15:00 ΦΙΛΥΡΟ 3 : 4 ΠΗΓΑΣΟΣ
  11-01-2020 15:00 INTERHELLAS 1 : 5 ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ

Λαβετε τα τελευταια νεα

Εγγραφείτε τώρα, κάντε κλίκ εδώ